fbpx

Вже 15 вересня о 17:00 в готелі @fairmontgrandhotelkyiv відбудеться благодійний …


Вже 15 вересня о 17:00 в готелі @fairmontgrandhotelkyiv відбудеться благодійний аукціон в програмі благодійного концерту @tviy_vuhid_v_svit
Організатори: @olena_yushchenko @k.kropiva @mamaheartcharity

Наш фонд @careukraine домовився з прекрасними людьми, зі справжніми патріотами про особливий лот. Ексклюзивність, унікальність, креатив, мистецтво та дизайн лежать в основі високоякісного годинника @louismoinet створеного в знак підтримки України.

Даний лот, представлений для благодійного аукціону, уособлює український прапор — справжній символ боротьби і незламності України, національної єдності, честі та гідності!

Годинник «Louis Moinet». Стартова ціна 15000$. Спонсор: @benjamenbonus — меценат, патріот засновник фонду @standwithukraine_world

Зібрані кошти будуть спрямовані на потреби славних захисників України, а саме для 4 батальйонів: «Берлінго», Стрілковий батальйон, 75 бригада та 25 окрема повітрянодесантна бригада.

Хлопці зараз мужньо тримають фронт на передовій. У дуже важких умовах вони потребують нашої допомоги. Ризикуючи власним життям, виборюють волю і незалежність, сміливо протистоять ворогу.

Source