fbpx

Freedom Festival in Gemert: dansen voor Oekraïne, ook al voelt een feestje best dubbel


Фестиваль свободи в Гемерті: Танці для України
Gemert — це безкоштовний сучасний фестиваль свободи Гіппіків, турбота про Україну, вже дві години в неділю вдень, сотні відвідувачів знайшли свій шлях до часу в Gemert.
Свобода — це просто інше слово, яке не залишилося, — Кріс Крістоферсон написав один раз. Але щоб мати свободу і нічого втратити, вона містить незручне протиріччя. Танцювальна вечірка, щоб залучити причетність до військової ситуації, також має щось значення.
Але наміри організаторів фестивалю свободи хороші. У двох залах дискотеки ді -джеї (включаючи Lucas & Steve та Ummet Ozcan) та партійні дії (наприклад, Гансі). Щоб відсвяткувати життя та привернути увагу та збирати гроші на Україну — танці на благодійність.
Мохаммед Захур, рушійна сила фестивалю свободи
«Ми не хочемо, щоб люди втомилися від мови», — каже британський пакистанський бізнесмен Мохаммад Захур, благодійник та одна з рушійних сил, що стоять за цією ініціативою.
«Люди отримують повідомлення під час танців. Вони насолоджуються своїми друзями чи колегами і розуміють, що це відрізняється для людей в Україні. І це змушує їх допомагати Україні». Донатери для України збільшаться через пожертви та спонсори.
Мер Міхіл Ван згадує 190 українців, яких вони піклуються про муніципалітет. 60 будуть додані в червні. Тоді українська дружина Жира Камалія співає в жовто-синій сукні національного гімну своєї країни.
Катерина Кухар (21) співає, поклавши руку на серце. Вона була в Нідерландах одинадцять місяців, живе з чоловіком і сином у Бік та Донці. Чи емоційно чути її державний гімн? «Ми любимо музику, і людей, з якими разом. Ми хочемо бути смішними і не плакати».
Лора Верховен (24) з Bik en Donka вважає це приємним. Вона з групою. Лише раніше цієї неділі вони вирішили піти. «Це безкоштовно, і ми хотіли щось зробити». Верховен проводить час добре, хоча свято здається трохи менш святковим, враховуючи війну.
Ідея організації полягає в тому, що люди розуміють, що означає бути вільним
Вперше за двадцять років Хеннек Маас (59 років) з Лешоута повернувся до часу. Її сестра Конні (58 років) з ERP навіть не була на цій дискотеці. Вони тут як для танців, так і для підтримки України. І так, це добре йде разом. «Ми намагаємось допомогти через позитивне ставлення».
Колишня поліція міс Нед, Нікі Гендель, також присутня як посол Фестваль. «Ідея організації полягає в тому, що люди розуміють, що означає бути вільним. Мета полягає в тому, що для людей в Україні це незабаром буде ».

Freedom Festival in Gemert: dansen voor Oekraïne, ook al voelt een feestje best dubbelSource