fbpx

KAMALIYA — Be Brave, Like Ukraine (Radio Date: 10-04-2023)


Уже 10 квітня в Італії відбудеться прем’єра мого дуже важливого кліпа “Be Brave, Like Ukraine”. Це відеомеседж для всього світу. Будь сміливим, як Україна🇺🇦🇮🇹

Переклад статті зроблено через Google перекладач:
Пісня «Будь сміливою, як Україна» зірки KAMALIYA прибуде до Італії в ротацію на всіх радіо та телебаченні з 10 квітня завдяки промоції GtStudio Recordings Publishings, яка придбала ліцензії на новий сингл артистки ексклюзивно для італійського поп-дансу.
Переможниця конкурсу «Місис Світу 2008» КАМАЛІЯ (справжнє ім’я Наталія Захур) не тільки співачка, а й актриса і модель.
Сенсаційний голос, співачка, яка також грає на скрипці та пише власні пісні. Також нещодавно великий успіх досяг трек «You Gimme Lovin'».
Тепер “Be Brave Like Ukraine” — це гімн миру через мужність.
Пісня – справжній вірш, який спонукає до роздумів: «тепер, коли відоме справжнє обличчя вбивць, будь мужньою, як Україна, і я кажу це серцебиттям, навіть якщо важко дихати. Будьте сміливими, як Україна.
І оспівується кров, що боронить національну честь».
Ця фраза, яка повторюється кілька разів, як рана, що постійно відкривається.
«Тепер ти знаєш, що ми нація захищена вогнем, – співає українська зірка – Зроби правильний вибір, кажи, не будь боягузом, зараз нам потрібне світло, і тоді дух миру буде твоїм провідником.
Не сила хворого розуму, але потрібна боротьба за справедливу справу: об’єднаймося заради миру в нашому світі»
КАМАЛІЯ разом зі своїм чоловіком Мохаммадом Захуром продовжує активно допомагати українським військовим та переселенцям в Україні та за кордоном.

KAMALIYA — Be Brave, Like Ukraine (Radio Date: 10-04-2023)Source